Zobacz trailer fabularny gry Horizon: Zero Dawn na PlayStation 4

Horizon: Zero Dawn odżyło podczas imprezy Paris Games Week i wyszło z cienia. Gra po ujawnieniu na E3 2015 trochę usunęła się w cień, ale teraz powraca z kolejnym materiałem wideo.

Dla mnie Horizon: Zero Dawn to spełnienie marzeń o grze z otwartym światem na PlayStation 4. Głównie ze względu na rozmach, oprawę graficzną, futurystyczny pomysł apokalipsy utrzymany w klimacie science-fiction oraz interesującą rozgrywkę. Potencjał technologiczny jest duży, w końcu grą zajmuje się uznane studio Guerilla Games, ale jak z historią w Zero Dawn?

No własnie nadal jest to temat-tajemnica, bowiem sami twórcy niewiele mówią o kwestiach fabularnych swojej produkcji. Dziś firma Sony Computer Entertainment opublikowała jednak trailer fabularny gry, który w interesujący sposób nakreśla nam scenariusz Horizon: Zero Dawn. Jak za pewnie wiecie, wcielimy się w młodą i bohaterską Aloy, łowczynię potworów. Ludzkość cofnęła się w rozwoju, a wszyscy Ci, którzy ocaleli zagładę połączyli się w plemiona. W grze Horizon: Zero Dawn tereny ziemskie zamieszkują bowiem niebezpieczne maszyny przypominające zwierzęta, aczkolwiek istnienie owiane jest tajemnicą.

Horizon: Zero Dawn najprawdopodobniej poprowadzi bardzo ciekawą historię ludzkości, która zmaga się z nowym zagrożeniem. Gra powoli zaczyna mi imponować nie tylko pomysłem, ale również sposobem jego realizacji. Ktoś może napisać, że to kolejny sandbox, ale według mnie to kolejny, ale niezwykle oryginalny tytuł z tego gatunku i tego będę się trzymał aż do premier gry.

Nastąpi ona dopiero w przyszłym roku, ale Horizon: Zero Dawn to mój kandydat do wielkiego hitu 2016 roku, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8GBIOudri1E” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Twórcy Kingdom Come: Deliverance dziękują za wsparcie na Kickstarterze

Twócy gry Kingdom Come: Deliverance zdecydowali się opublikować w sieci obszerny materiał...
Read More