Zobacz rewelacyjny gameplay z gry Dark Souls 3 prosto z TGS 2015

Dziennikarze spragnieni Dark Souls 3 ostatecznie mogą przetestować wersję demonstracyjną gry na targach Tokyo Games Show 2015, którą wystawiło From Software. Jesteście gotowi umierać? To już w kwietniu 2016 roku!

Na konferencji Sony poprzedzającej targi Tokyo Games Show 2015 zapowiedziano dodatek do gry Bloodborne na PlayStation 4. Gracze jednak oczekiwali przede wszystkim prezentacji gry Dark Souls 3 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. I doczekali się, bowiem trzecia odsłona popularnej serii została ujawniona w Japonii, a jej data premiery w Europie ustanowiona na kwiecień 2016 roku.

Widać że From Software inspirowali się nieco dokonaniami gry Bloodborne w Dark Souls 3. Dziś jest pierwsza okazja, aby na spokojnie przyjrzeć się rozgrywce oraz walkom w trzeciej odsłonie serii. Lokacje są bardziej otwarte, aniżeli w Bloodborne, gra jest utrzymana w zupełnie innym klimacie. Dark Souls 3 to stara, dobra i sprawdzona formuła, która w nowej szacie graficznej wygląda bardzo przekonująco.

Gra w pierwszej kolejności zadebiutuje na rynku w Japonii. Nastąpi to już z dniem 23 marca. Tak jak wspominałem, gracze na zachodzie będą musieli poczekać do kwietnia 2016. Wydaje mi się, że absolutnie warto, bo Dark Souls 3 wydaje się być wyzwaniem, na które czekamy od dawna. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani, to zapraszam do obejrzenia poniższego filmiku z gry.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Dark Souls to fabularna gra akcji, której światowa premiera odbyła się 22 września 2011 w Japonii na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Jest to duchowy następca jednej z najtrudniejszych gier siódmej generacji gier wideo, czyli kultowego Demon’s Souls. Gra sprzedała się w liczbie 1,3 miliona egzemplarzy. Druga odsłona pojawiła się na rynku w roku 2014.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=h9hgpsuW9to” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta styczeń 2015

W sieci pojawiły się informacje dotyczące styczniowej oferty PlayStation Plus. Zestaw gier...
Read More