Zobacz premierowy trailer gry Star Wars Battlefront przed premierą

Wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. Mowa oczywiście o premierze gry Star Wars Battlefront na konsolach stacjonarnych i PC. Trailer premierowy możecie obejrzeć już dzisiaj.

Przechodzimy przez niezwykle ekscytujący okres dla fanów gry Star Wars Battlefront, ale przede wszystkim ekip DICE, Electronic Arts i Lucasfilm. Premiera już za kilka dni, zatem emocje sięgają zenitu. Dziś możecie zobaczyć zwiastun premierowy Battlefront w polskiej wersji językowej, żeby poznać przedsmak emocji, które staną się Waszym udziałem na polu walki już 19 listopada.

Oczywiście o grze wiemy już praktycznie wszystko, udało nam się przejść przez fazę testów beta, a także na przestrzeni miesięcy otrzymywaliśmy wiele materiałów promujących ten tytuł. Tak, czy owak, emocje rosnąć będą aż do dnia premiery, kiedy to przyjdzie nam odpalić pełną wersję Star Wars Battlefront. Otrzymamy dostęp do wszystkich trybów i przede wszystkim nowych lokacji, które możecie zobaczyć również na poniższym materiale wideo.

Trailer został przygotowany tradycyjnie, jako montaż najbardziej efektownych akcji z gry. Warto czekać na Battlefronta, szczególnie ze względu na jego niesłychaną filmowość. Gra zawdzięcza wiele silnikowi graficznemu Frostbite 3.0, który jest w stanie generować zachwycające efekty wizualne, dokładne sylwetki postaci oraz model zniszczeń. Chociażby z powodów czysto technologicznych warto sięgnąć po grę studia DICE.

Polecam również zapoznać się z naszym testem wczesnej wersji gry. Premiera Star Wars Battlefront już 19 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=k68SplpQ0IA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Spodziewajcie się kolejnych dodatków DLC do gry Driveclub

Firma Evolution Studios nie zamierza rezygnować z wsparcia gry Driveclub kolejnymi dodatkami...
Read More