Zobacz premierowy trailer gry Rise of the Tomb Raider

Lara Croft wchodzi w decydującą fazę, bo otrzymała trailer premierowy i zbliża się do debiutu na Xbox One. Chodzi oczywiście o grę Rise of the Tomb Raider, zainteresowani?

Przedstawiciele firmy Crystal Dynamics opublikowali właśnie premierową zajawkę niesłychanie oczekiwanej gry Rise of the Tomb Raider. Premiera produkcji odbędzie się już 10 listopada na świecie, w Polsce zaś z dniem 13 listopada.  Oczywiście konsole docelowe to Xbox One oraz Xbox 360, ale należy pamiętać, iż już przyszłym roku upłynie czasowa ekskluzywność Lary Croft na maszynkach Microsoftu. Tytuł pojawi się także na PC (planowany termin to wiosna 2016) oraz PlayStation 4 (końcówka 2016).

Co można napisać o samym trailerze? Jest to fabularna zajawka tego, co motywuje Larę Croft na drodze jej nowej przygody. Szczególnie istotną rolę odgrywa tu pamięć o jej ojcu, który w ostatnich latach życia poświęcił wszystko, aby odnaleźć tajemnicę źródła nieśmiertelności.

Sama gra to oczywiście więcej, ładniej i lepiej. Crystal Dynamics przygotowali dla graczy duże środowisko gry, połowicznie otwarte przestrzenie oraz zróżnicowane lokacje. Lara Croft przemierzy ośnieżone góry Syberii, pustynię, kampusy wojskowe, czy też zapomniane grobowce. Te ostatnie mają zostać rozwinięte w Rise of the Tomb Raider i stanowić dla grających wyzwanie.

Liczę na ten tytuł i to, że Lara Croft zarządzi pod koniec roku pokazując konkurencji, że królowa gier wideo jest tylko jedna. Jak się Wam podoba sam zwiastun?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Nd6evo2X5fw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

Lisa Su, CEO firmy AMD, ujawniła datę premiery systemu operacyjnego Windows 10?

W sieci pojawiły się całkiem sensacyjne informacje dotyczące systemu operacyjnego Windows 10....
Read More