Zobacz oficjalne okładki, trailer i zawartość zestawu gry F1 2015

Codemasters podzieliło się oficjalnymi informacjami na temat gry F1 2015. Ujawniono oficjalne okładki gry, trailer oraz zawartość zestawu.

Jednocześnie przedstawiona została nowa data europejskiej, a co za tym idzie również polskiej premiery gry. Tytuł zostanie wydany 10 lipca 2015 roku na konsole Playstation4 i Xbox One, a także na komputery PC z Windows zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej.

F1 2015 to kompletne doświadczenie świata F1 na PlayStation 4 oraz Xbox One.
F1 2015 to kompletne doświadczenie świata F1 na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Poinformowano także, że na premierę tytułu w Polsce, wyłącznie z nakładem premierowym gry, w sieci Media Markt będzie można kupić F1 2015 z ekskluzywnym metalowym pudełkiem, a także poradnikiem bez wpływu na sugerowaną cenę gry.

Zaprezentowany zostanie również kompletnie nowy system prezentacji gry, na zupełnie nowym silniku graficznym. F1 2015 to oficjalna gra wideo Mistrzostw Świata Formuły 1 2015, która zawierać będzie dodatkową zawartość: w pełni grywalne Mistrzostwa Świata Formuły 1 2014 odtworzone na nowym silniku gry.

Będziecie mogli rywalizować, ulubiona gwiazda Formuły 1 w nowym Champonship Season oraz w wymagającym trybie Pro Season. F1 2015 pozwoli również na zabawę w trybie Online Practice Season, a i klasycznym Online Multiplayer.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalne okładki gry F1 2015, steelbook oraz najnowszy trailer promocyjny.

F1 2015 PREORDER Metal Pack & WIP Circuit Guide cover

Written By
More from Patryk

Rob Zombie wyreżyserował zwiastun do Assassin’s Creed: Unity!

W sieci opublikowano najnowszy spot reklamowy gry Assassin’s Creed: Unity. Tym razem...
Read More