Zobacz obszerny materiał z nowego Hitmana, największego w historii IO Interactive

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma IO Interactive przygotowuje dla nas największego Hitmana w historii. Zapewnienia, zapewnieniami, ale chciałem to zobaczyć i mam, w końcu dłuższy fragment rozgrywki.

Osobiście bardzo cenię studio IO Interactive, które od lat przygotowuje wysokobudżetowe gry z Agentem 47 w roli głównej. Ich produkcje z części na część rozwijają się i są coraz bardziej rozbudowane. Hitman na PlayStation 4 oraz Xbox One wygląda znakomicie, tak pod względem oprawy graficznej, jak również schematów rozgrywki. To gra kompletna, która powinna starczyć na długie godziny, tak przynajmniej twierdzę po obejrzeniu poniższego materiału wideo.

Generalnie Hitman jest największą grą w historii całej serii. Dobitnie pokazuje to jeden z etapów zaprezentowany na poniższym wideo. Komentatorzy nagrania ujawniają, że tylko w tej lokacji znajduje się aż trzysta postaci typu NPC, czyli całkiem sporo, a przecież za każdą z nich możemy się przebrać. Ponadto do celu prowadzi niemalże niezliczona ilość dróg, bo to gracz może w dowolny sposób opracować sobie plan działania i wykończenia potencjalnego celu. Etapy są wielopoziomowe, zatem fanie skradanek i kombinowania będą się tutaj czuli jak ”ryby w wodzie”.

Oprawa graficzna gry Hitman również zapowiada się niezwykle. Lokacja na zewnątrz wygląda świetnie, ale wnętrza zabytkowego budynku oraz wielkie pokoje wyglądają zjawiskowo. Wrażenie może robić gra świateł oraz cieniowanie. Widać jednak znaczące spadki animacji, ale miejmy nadzieję, że zostanie to usprawnione w finalnej wersji gry na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Hitman miał zadebiutować jeszcze w tym roku, ale IO Intereactive w porozumieniu ze Square Enix przesunęło debiut Agenta 47 na początek przyszłego roku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=1412&v=7FBnyLrcfqE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56025821c70ac51c037f3643″]

Written By
More from Patryk

Cenega przygotowała steelbook gry Final Fantasy X/X-2

Final Fantasy X/X-2 znalazło polskiego wydawcę, którym będzie firma Cenega. Przygotowano również...
Read More