Zobacz nowy zwiastun gry F1 2015 na PlayStation 4 i Xbox One

Codemasters publikują najnowszą zajawkę gry F1 2015. Wyścigi wyglądają świetnie i reprezentują jakość PlayStation 4 oraz Xbox One.

Studio Codemasters jak nikt inny potrafi robić znakomite gry wyścigowe. Są oni moim ulubionym producentem tego typu gier, który dziś opublikował najnowszy trailer F1 2015.

Gra na PlayStation 4 i Xbox One debiutuje już za kilka dni. Ostatnio mogliście zobaczyć gameplay z gry F1 2015, ale dziś jest szansa zobaczenia efektownej zajawki przed premierą. Materiał jak najbardziej zachęca do kupna gry, w szczególności za sprawą rewelacyjnej oprawy graficznej, która na konsolach nowej generacji pokazuje przysłowiowy ”pazur”.

Warto przypomnieć, że gra zaoferuje dwa sezony wyścigowe (z tego i poprzedniego roku), ale również rozbudowane tryby multiplayer. F1 2015 będzie zatem grą nie tylko dla pojedynczego gracza, ale również zgranej ekipy, która będzie bawić się ”po sieci”.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27407/New-F1-2015-trailer-hits-the-starting-grid]

 

[interaction id=”559575decebfcb2204b9ccdc”]

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy nowe informacje na temat Resident Evil: Revelations 2!

Magazyn Gamesmaster Magazine opublikował ciekawe informacje na temat gry Resident Evil: Revelations...
Read More
  • Dawid

    Ten trailer jest już kilka dni.
    Pewnie będzie aktualizacja pierwszego dnia po premierze,bo nie ma bolidu Manora,Mclaren ma stare malowanie(teraz ma czarno-czerwone) i Toro Rosso ma długi przód,a od GP Australli ma krótki.Długi miał tylko na testach przed sezonem.