Zobacz nowy trailer do gry GRID Autosport – Tuner discipline

GRID: Autosport trafi na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery klasy PC.  W sieci opublikowano nowy, efektowny zwiastun zawierający mnóstwo sportowych samochodów.

W tym roku będzie sporo torów, w  wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!
W tym roku będzie sporo torów, w wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!

GRID: Autosport to najnowsza odsłona gier wyścigowych ze stajni Codemasters. Autorzy gry opublikowali w sieci nowy materiał wideo, prezentujący kolejne aspekty rozgrywki. Tym razem możemy obejrzeć i wysłuchać mistrzów driftingu!

GRID Autosport pozwala rozegrać tryb kariery, w którym gracze wyspecjalizują się w ulubionej dyscyplinie lub zdominują wszystkie. Będzie można poczuć adrenalinę jazdy w tłoku podczas rywalizacji samochodów turystycznych oraz emocje nocnych wyścigów długodystansowych, pokazać precyzję kontroli nad pojazdem w zmaganiach open wheel i tuner, a także refleks w zawodach ulicznych. Każda wyjątkowa dyscyplina zawiera serie wyścigów zaprojektowanych dla odpowiednich samochodów, m.in. turystycznych, hipersamochodów, aut klasy GT i super modified, prototypów, jednomiejscowych, driftowych i wielu, wielu innych. GRID Autosport oferuje ogromną porcję rozrywki – 100 tras w 22 niesamowitych miejscach i najbardziej emocjonujące współczesne i klasyczne auta o potężnej mocy, które można zbierać, modyfikować i usprawniać.

Premiera GRID Autosport odbędzie się 27 czerwca w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Tytuł ukaże się w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC z Windows.

Written By
More from Patryk

Rozdajemy ostatnie kody do World of Tanks: Xbox 360 Edtition na czołg Tetrarch

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję kodów dających dostęp do czołgu Tetrarch, oraz...
Read More