Zobacz nowe ujęcia z gry Rainbow Six: Siege

W sieci pojawiły się kolejne filmy wideo z gry Rainbow Six: Siege. Gracze mogą zobaczyć tryb multiplayer na nowym gameplayu.

Rainbow Six: Siege to powrót legendarnej serii w wielkim stylu na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.
Rainbow Six: Siege to powrót legendarnej serii w wielkim stylu na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.

Rainbow Six: Siege przeżywa aktualnie zamknięte testy wczesnej wersji gry. Jak nie trudno się domyślić, gracze biorący udział w tej akcji postanowili nagrać filmiki z rozgrywki wieloosobowej i zamieścić nagrania w sieci.

Aktualnie grający mogą bawić się tylko w jednym trybie rozgrywki – odbijać zakładników z rąk przestępców. Tryb ten był już wcześniej przedstawiany przez twórców gry ze studia Ubisoft podczas trwania zeszłorocznych targów E3 2014. Akcja wczesnej wersji gry dzieje się właśnie w tej samej posiadłości, którą prezentowaną na pamiętnych targach w Los Angeles.

Gameplay z grubsza polega na osłanianiu zakładników, ale grający koncentrują się raczej na innych czynnościach – barykadowaniu drzwi, okien i wszelakich przejść. Rozgrywka wygląda atrakcyjnie, nieco wolniej i spokojniej niż w konkurencyjnych tytułach na rynku.

Rainbow Six: Siege ma być grą, w której istotą będzie planowanie oraz ustalanie strategii działania. Gracze mogą dokonywać zwiadu posiadłości za pomocą małych, zdalnie sterowanych gadżetów. Oczywiście w walce mogą wspomagać się granatami oraz linami, dzięki którym w błyskawiczny sposób zaskoczą przeciwników.

Rainbow Six: Siege ma pojawić się w tym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Kultowa marka powraca i miejmy nadzieję, ze zrobi to w wielkim stylu.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/04/07/rainbow-six-siege-alpha-first-match-mode-pc-video/]

 

Written By
More from Patryk

Gry z serii Dark Souls sprzedały się w ilości 8 milionów egzemplarzy

Popularna marka Dark Souls przyciąga do siebie miliony graczy na całym świecie....
Read More