Zobacz nowe filmiki ze Skywind, czyli odświeżonej wersji kultowego The Elder Scrolls III: Morrowind

W sieci zostały udostępnione nowe nagrania z modyfikacji Skywind, czyli odświeżenia popularnego The Elder Scrolls III: Morrowind ma komputerach osobistych. Klasyk na silniku Skyrima? To wygląda cudnie!

Modyfikacja Skywind znajduje się aktualnie w wersji alpha i nie jest dostępna dla użytkowników. W późniejszym terminie jest wielce prawdopodobne, że twórcy moda zdołają udostępnić wersję beta dla graczy. Aktualnie trwają zaawansowane prace nad modem, a więc testowanie wczesnej wersji mogło by tylko zaszkodzić poprawnemu procesowi przygotowań.

W sieci pojawiło się kilka nowych filmików z tego interesującego przedsięwzięcia, które obrazują tylko postęp prac nad Skywind. Kraina Morrowind otrzyma nowe życie za pośrednictwem silnika graficznego Bethesdy, ale nie tylko ona, bowiem twórcy Skywind zdecydowali się nagrać głosy postaci z gry na nowo.

Warto podkreślić, że jest to duża inicjatywa, albowiem do przeczytania jest aż 40 tysięcy linii dialogowych. Ponadto rozbudowano reakcje NPC-ów, wyeliminowano powtórzenia i dodano nowe kwestie dla większej liczby uczestników historii. Ostatecznie kultowy Morrowind będzie nie tylko wyglądał, ale również brzmiał o wiele lepiej.

The Elder Scrolls III: Morrowind to gra, która ukazała się na rynku 2002 i wyglądała niesamowicie. Tytuł ustanowił nowe standardy na rynku, zaoferował ogromne, otwarte otoczenie oraz interesujący, pełen tajemnic świat gry. Morrowind zebrał średnią ocen na poziomie 89 punktów na Metacritic oraz 9.0 wśród użytkowników. To klasyk, którego dziś warto sobie odświeżyć.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=1M843CEEwug” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Fbg0BsNhvNo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=LCyTyS4LNZo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

 

Written By
More from Patryk

Śródziemie: Cień Mordoru wybrane najlepszą grą roku 2014

Podczas imprezy Game Developers Conference (GDC 2015) odbyło się również głosowanie dotyczące...
Read More