Zobacz najnowszy zwiastun gry Total War: Warhammer

SEGA przygotowała kolejny materiał z gry Total War: Warhammer, która zmierza na komputery PC. Strategia najwyższej klasy, więc warto się zainteresować.

SEGA i Creative Assembly opublikowały właśnie pierwszy trailer z gry Total War: WARHAMMER zawierający fragmenty rozgrywki. Jest to jednocześnie pierwszy z całej serii zwiastunów przygotowanych przez dewelopera na silniku gry, które zaprezentują graczom legendarne postacie ze świata WARHAMMERA.

Legendarne postacie z uniwersum Warhammer Fantasy Battle będą dostępne dla wszystkich frakcji w grze, by na czele armii poprowadzić je do zwycięstwa. Każda z nich posiadać będzie unikalny zestaw specjalnych zdolności, broni, pancerzy, wierzchowców, a także specjalnie przygotowaną linię fabularną oraz zadania do wykonania. Dzisiejszy trailer skupia się na postaci Imperatora Karla Franza, uwielbianego lidera Imperium, który zbiera swoich ludzi i zabójczą artylerię, by razem z nim stanęli do bitwy z wściekłą hordą brutalnych zielonoskórych.

Bitwa o Przełęcz Czarnego Ognia będzie jedną z bitew w linii fabularnej poświęconej Karlowi Franzowi w grze Total War: WARHAMMER. Jednocześnie stanowiła ona bazą do stworzenia wersji demonstracyjnej gry, która była prezentowana na tegorocznych targach E3. Natomiast całe starcie zostanie zaprezentowane przez deweloperów w osobnym materiale filmowym już za 2 tygodnie, w czwartek 30 lipca.

Zapraszamy do obejrzenia trailera, który widnieje poniżej!

[informacja prasowa]

warhammer

Written By
More from Patryk

Jak prezentuje się gra Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4 i Xbox One po patchu 1.10?

W sieci pojawiły się testy stabilności gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na...
Read More