Zobacz mapę świata gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która przyprawia o zawrót głowy

Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje na rynku 19 maja na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Już dziś możecie sprawdzić mapkę świata gry, która jest niezwykle duża.

witcher_3_hero

Jeżeli jeszcze ktoś zastanawia się, i ma wątpliwości, co do jakości o rozmachu gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to poniższe zdjęcia powinny wybić mu je z głowy. W sieci pojawiły się screeny mapy świata gry CD Projekt RED, które mogą robić wrażenie na graczach.

Obszar świata gry w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, nie bójmy się tego wyrażenia, jest ogromny. Poniższe trzy screeny dają jasno do zrozumienia, że w trakcie rozgrywki gracz będzie miał sporo do zrobienia, zwiedzenia i odkrycia. W świecie gry ma być poukrywane mnóstwo dodatkowych aktywności, ale również jaskiń, kaplic, lochów i tym podobnych tajemniczych miejsc.

Pierwsze zdjęcie przedstawia początkową lokację w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ona już się wydaje całkiem sporych rozmiarów, ale wystarczy rzucić okiem na drugie zdjęcie obrazujące zoom out tej części mapy. Ostatnie zdjęcie robi świetne wrażenie prezentując pełny obraz świata tej superprodukcji.

CD Projekt RED przygotowali rozbudowany i technologicznie wysokiej jakości tytuł. Gra dostępna będzie od maja na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

[dzięki – http://gamingbolt.com/the-witcher-3s-full-map-gives-you-some-idea-about-its-scale]

witcher 3 map (1)

witcher 3 map (2)

witcher 3 map (3)

Written By
More from Patryk

Resident Evil: Revelations 2 już wkrótce na PlayStation Vita

Resident Evil: Revelations 2 debiutuje w połowie sierpnia na PlayStation Vita. Gra...
Read More