Zobacz krótki teaser gry Star Wars Battlefront

W sieci został opublikowany krótki teaser z gry Star Wars Battlefront, która w przyszłym miesiącu zostanie zaprezentowana na Star Wars Celebration.

Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!
Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!

Wszyscy czekamy na wielką prezentację gry Star Wars Battlefront na imprezie Star Wars Celebration, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. Electronic Arts już dzisiaj publikują krótki teaser w formie wideo na swoim Twitterze.

 

Materiał pokazuje nam rozbijający się o zaśnieżoną krainę myśliwiec. Katastrofę możecie obejrzeć z perspektywy kogoś, kto najprawdopodobniej korzystał ze skutera śnieżnego. Oczywiście widać również miejsce katastrofy oraz kończynę wielkiego robota nad naszymi głowami. Całość robi niesamowite wrażenie, jeżeli gra będzie wyglądała w taki sposób, to należy spodziewać się wielkiego hitu.

Star Wars Battlefront pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych jeszcze w tym roku. Warto podkreślić, że Electronic Arts w ostatnich tygodniach zaprzeczyło konwersji gry na Xboksa 360 oraz PlayStation 3, z czego tylko należy się cieszyć, bowiem twórców nie będą ograniczać przestarzałe specyfikacje sprzętowe.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/26/star-wars-battlefront-teaser-video-pc-ps4-xbox-one/]

star wars png

Written By
More from Patryk

Klasyczne odsłony serii Fallout dostępne na Steamie za grosze!

Na platformie Steam udostępniono bardzo ciekawą ofertę dla fanów marki Fallout. Trzy...
Read More