Zobacz kilkuminutowy gameplay z gry Batman: Arkham Knight

Rocksteady przygotowują Batman: Arkham Knight od dłuższego czasu. Gra już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Pytanie tylko: jak ona wygląda w ruchu?

Warner Bros. publikują właśnie najnowszy gameplay z gry Batman: Arkham Knight, dzięki czemu możecie zobaczyć zupełnie nowe fragmenty z tej długo oczekiwanej gry.

Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.
Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.

Nie uświadczycie tutaj może wielu bijatyk, ale wydawca gry pozwolił zobaczyć, jak Batman i jego ekipa prezentują się w ruchu. Pierwsze co rzuca się w oczy, to ogromne miasto, które stanie przed nami otworem. Gotham City jest mroczne, skąpane w deszczu i niebezpieczne.

Bruce Wayne będzie mógł przemieszczać się po mieście na piechotę, ale również za kierownicą Batmobila. To na ten moment gracze czekali z niecierpliwością, aby ostatecznie ujeździć potężną maszynę Batmana.

Gra Batman: Arkham Knight pojawi się na rynku już z dniem 23 czerwca tego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

[interaction id=”55561b4640f2c57e041633d2″]

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 czyta pirackie gry? Wygląda na to, że wszystko jest możliwe

Gracze z Brazylii wpadli na sposób złamania zabezpieczeń konsoli PlayStation 4. Dzięki...
Read More