Zobacz gameplay z Sebastien Loeb Rally Evo na PlayStation 4

Firma Milestone nie ujawnia oficjalnych materiałów z gry Sebastien Loeb Rally Evo. Nic nie szkodzi, bo robi to redakcja Team VVV na YouTube.

Sebastien-Loeb-Rally

Szykuje nam się niemały renesans gier traktujących o rajdach samochodowych. Potwierdzono WRC 5 od studia BigBen Interactive, na Steam Early Access gra DiRT Rally bije rekordy popularności, a teraz jeszcze gameplay z gry Sebastien Loeb Rally Evo.

3…2…1…start!

Na kanale YouTube redakcji Team VVV opublikowano gameplay z gry we wczesnej wersji. Oczywiście, ktoś powie, że jest tutaj jeszcze sporo do poprawienia, ale generalnie wizja gry i kierunek obrany przez Milestone jest jak najbardziej dobry.

Poniższe nagranie przedstawia grę Sebastien Loeb Rally Evo w tak zwanej wersji Pre-Alpha, a więc bardzo wczesnej. Możemy zobaczyć świetnie wykonany model samochodu, choć komentator podkreśla, iż to tylko wersja Pre-Alpha. Ponadto dłuższy przejazd z kamerą zawieszoną na zderzaku (niewiele widać).

Sebastien Loeb Rally Evo wydaje się być chyba najładniejszą grą Milestone, nawet pomimo faktu wczesnej wersji. Gry tego producenta często trapiły pewne problemy natury technicznej, ale teraz wygląda to całkiem dobrze.

[dzięki – http://www.teamvvv.com/en/news/comments/Sbastien-Loeb-Rally-Evo-exclusive-PS4-pre-alpha-gameplay]

Sebastien Loeb Rally Evo Sweeden PS4 gameplay


[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]
Written By
More from Patryk

Sony pyta graczy, co chcieliby zmienić w systemie PlayStation 4

Firma Sony na bieżąco rozwija swoją konsolę PlayStation 4. Oczywiście pamięta o...
Read More