Zobacz gameplay z gry God of War 3 Remastered na PlayStation 4

W sieci pojawiły się fragmenty z gry God of War 3 Remastered, czyli kolejnego, gorącego kotleta zmierzającego na dniach na PlayStation 4.

Sony przyjęło bardzo ciekawą politykę odświeżania starszy, ale niezwykle popularnych gier i debiutowania z nimi na PlayStation 4. Najlepszym przykładem tego działania jest premiera The Last of Us: Remastered na najnowszej konsoli rok później po PlayStation 3. Ludzie już są do tego przyzwyczajeni i lubią płacić dwukrotnie za to samo, teraz czas na Kratosa.

God of War 3 Remastered w tym miesiącu pojawi się na konsoli PlayStation 4. Gra otrzymała krótki materiał wideo, w którym widzimy niesamowite umiejętności bitewne głównego bohatera.

W odświeżonej wersji gry otrzymaliśmy przede wszystkim rozdzielczość 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Należy jednak pamiętać, że oprawa graficzna nie różni się zbytnio od tej, którą mieliśmy okazję zobaczyć na PlayStation 3.

Premierę God of War 3 Remastered należy traktować jako ukłon w stronę nieświadomych graczy, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z tą świetną serią. Ogranie trzeciej części gry na PlayStation 4 będzie dla nich wielką przyjemnością.

 

[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

Written By
More from Patryk

PES 2015 – mamy pierwszy trailer oraz screeny

Pro Evolution Soccer 2015 to piłkarska gra, która trafi na PlayStation 4,...
Read More