Zobacz gameplay z gry Bombshell na PlayStation 4 i Xbox One

Duke Nukem to marka stara, jak świat, ale w ostatnich latach zapomniana i najprawdopodobniej już nie wróci w najbliższym czasie. Dlatego też warto zainteresować się grą Bombshell.

Mowa tutaj o izometrycznej strzelaninie studia InterceptorEntertainment, która otrzymała właśnie nowy gameplay z wersji na konsole stacjonarne. Tytuł wygląda całkiem przekonująco, z pewnością dla fanów tego gatunku.

Trailer gry Bombshell ujawnił również, że premiery na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach możecie spodziewać się już jesienią tego roku.

Gra była zapowiadana jeszcze w 2014 roku, i co ciekawe, głównym bohaterem miał być sam Duke Nukem. Niestety problemy natury prawnej nie pozwoliły twórcom na angaż Księcia, a więc poprowadzimy do boju seksowną bohaterkę. Całość wygląda przyzwoicie, jest mnóstwo akcji, tony wystrzelonych pocisków, wybuchów oraz demontażu przeciwników – ostro i klimatycznie.

Poniższy gameplay z gry Bombshell przedstawia nam postać Shelly Harrison, czyli tytułowej bohaterki, która stara się przedzierać przez mroczne miejscówki walcząc z przeciwnikami. Poziom oprawy graficznej jest dobry, należy spodziewać się pozytywnej produkcji.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/bombshell-gameplay-video.html]

bombshell screen_pk (5)

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End – analiza wydajności wersji beta od Digital Foundry

W sieci pojawiła się analiza jakości bety trybu multiplayer z gry Uncharted...
Read More