Zobacz gameplay z gry Bombshell na PlayStation 4 i Xbox One

Duke Nukem to marka stara, jak świat, ale w ostatnich latach zapomniana i najprawdopodobniej już nie wróci w najbliższym czasie. Dlatego też warto zainteresować się grą Bombshell.

Mowa tutaj o izometrycznej strzelaninie studia InterceptorEntertainment, która otrzymała właśnie nowy gameplay z wersji na konsole stacjonarne. Tytuł wygląda całkiem przekonująco, z pewnością dla fanów tego gatunku.

Trailer gry Bombshell ujawnił również, że premiery na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach możecie spodziewać się już jesienią tego roku.

Gra była zapowiadana jeszcze w 2014 roku, i co ciekawe, głównym bohaterem miał być sam Duke Nukem. Niestety problemy natury prawnej nie pozwoliły twórcom na angaż Księcia, a więc poprowadzimy do boju seksowną bohaterkę. Całość wygląda przyzwoicie, jest mnóstwo akcji, tony wystrzelonych pocisków, wybuchów oraz demontażu przeciwników – ostro i klimatycznie.

Poniższy gameplay z gry Bombshell przedstawia nam postać Shelly Harrison, czyli tytułowej bohaterki, która stara się przedzierać przez mroczne miejscówki walcząc z przeciwnikami. Poziom oprawy graficznej jest dobry, należy spodziewać się pozytywnej produkcji.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/bombshell-gameplay-video.html]

bombshell screen_pk (5)

Written By
More from Patryk

Sébastien Loeb Rally EVO oficjalnym sponsorem Sébastiena Loeba podczas Rajdu Dakar 2016

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Sebastien Loeb Rally Evo na PlayStation...
Read More