Zobacz figurkę seksownej Quiet z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain już coraz bliżej wielkiego debiutu na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jakby ktoś chciał fajny gadżet, to zainteresujcie się figurką Quiet.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.

Hideo Kojima zdecydował się ujawnić zdjęcia figurki Quiet z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Mowa tutaj oczywiście o nowej bohaterce tego popularnego cyklu, która wcieliła się w snajpera pomagającego Snake’owi na polu bitwy.

Figurka Quiet to świetny gadżet dla wszystkich fanów serii, ale będzie ona wyjątkowa z dwóch powodów. Quiet w wersji plastikowej będzie posiadała wymienne głowy, dzięki czemu zmieniać się będzie jej wygląd. Co więcej, twórcy z PlayArts zdecydowali się ”przygotować” piersi bohaterki z miękkiego materiału (!).

Zabawka została zaprezentowana na nowych zdjęciach przez samego Hideo Kojimę. Fotki na pochodzące z Twittera możecie obejrzeć poniżej.

Gra Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pojawi się na rynku już 1 września na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/05/11/metal-gear-solid-5-quiet-figure-playartskai/]MGS_quiet_figure_face MGS_quiet_figure1

 

Written By
More from Patryk

Titanfall – 15 map, pięć trybów gry i masa screenów

Titanfall to wieloosobowa gra akcji od studia Respawn Entertainment. W sieci pojawiły...
Read More