Zobacz fenomenalny unboxing oryginalnego PlayStation

Wróćmy przez chwilę wspomnieniami do najlepszego okresu w branży gier wideo i obejrzyjmy unboxing oryginalnego PlayStation. Konsola debiutowała na rynku 20 lat temu i zrewolucjonizowała podejście do tej dziedziny rozrywki.

W tym tygodniu firma Sony obchodzi bardzo ważne święto, mianowicie 20-lecie debiutu konsoli PlayStation na zachodnim rynku. Sprzęt to kultowy, który na długie lata zdefiniował branżę gier wideo i zapisał się w pamięci graczy, jako ten legendarny, niejednokrotnie ”pierwszy”. Oczywiście poczciwy ”szarak” tylko zapoczątkował ekspansję PlayStation na rynku światowym, ale dla wielu jest konsolą idealną i taką, z którą gracze spędzili najlepsze chwile. Ja też się do nich zaliczam, dlatego z wielką przyjemnością obejrzałem poniższy unboxing PlayStation przygotowany przez Sony.

W ostatnich czasach filmiki z rozpakowywania różnych sprzętów, w tym nowych konsol, są bardzo popularne, toteż Sony zdecydowało się nagrać podobny materiał, tyle że sentymentalny z udziałem kultowego PSXa. Unboxing PlayStation zrobił na mnie o wiele większe wrażenie, aniżeli rozpakowywanie nowych konsol. Wróciły wspomnienia, a sama konsola nadal wygląda przyjemnie dla oka. Co ciekawe, pudełko z konsolą zachowało się w stanie idealnym!

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]PlayStation (PS, popularnie zwane także – PSX) to 32-bitowa konsola do gier wideo, wyprodukowana w Japonii przez firmę Sony Computer Entertainment, zaprojektowana przez osobę Kena Kutaragiego. Premiera konsoli odbyła się 3 grudnia 1994 roku, wtedy to pierwsze egzemplarze trafiły na półki japońskich sklepów. Niecały rok później, bo 9 września 1995 roku, konsola ukazała się w Stanach Zjednoczonych, zaś 29 września tego samego roku w Europie.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=2&v=A3ldIBubTkw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55f1483ecfb503701d1fc235″]

Written By
More from Patryk

Gameplay trybu Raid oraz Barry Burton w Resident Evil: Revelations 2

Resident Evil: Revelations 2 otrzyma dopakowany tryb Raid, z którego zmontowano materiał...
Read More