Zobacz elektryzujący fake, czyli trailer GTA VI: Vice City

Na jakąkolwiek zapowiedź gry Grand Theft Auto 6 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W sieci pojawił się dziś interesujący fake, mianowicie zwiastun silnika GTA 6 w klimatach kultowego Vice City.

Na kanale RocktarGamesBETA pojawił się niezwykły materiał wideo. Mowa tutaj o zwiastunie szóstej odsłony kultowej serii Grand Theft Auto. Dziś większość graczy odkrywa tajemnice gry Grand Theft Auto 5, ale to nie przeszkadza intrygantom do podgrzewania emocji wokół całej marki. W sieci pojawił się zwiastun silnika graficznego z nowej wersji Vice City. Jest to oczywiście, i niestety, nieoficjalny materiał wideo, ale wiele wskazuje na to, że faktycznie zainteresowanie kolejną odsłoną Vice City rośnie z miesiąca na miesiąc.

Nagranie budzi kontrowersje i ogromne oczekiwania. Jest podpisane, jako ”oficjalna prezentacja”, ale niestety Rockstar najprawdopodobniej nie maczało w tym palców. Ktoś to bardzo zgrabnie przygotował i opublikował w sieci w oficjalnych barwach. Szczerze? Trudno to na pierwszy rzut oka odróżnić od plotkarskiego fake’a.

Aktualnie nie ma planów na tworzenie szóstej odsłony tej znakomitej serii. Rockstar ostatnio wspominało, że zamierza rozwijać tryb wieloosobowy GTA Online przez dłuższy okres. GTA 6 to z pewnością przysłowiowa pieść przyszłości, nad którą Rockstar będzie pracowało dłuższy okres.

Wspomniane tutaj Vice City to gra z roku 2002, która trafiła na PlayStation 2, Xboksa oraz pecety. Bardzo udana i oryginalna odsłona popularnej serii Grand Theft Auto. Po dziś dzień uważana za kultową, szczególnie ze względu na klimat lat 80 i charakterystykę tamtego okresu. Gra zdobyła średnią ocen na poziomie 95 punktów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=mW5HQt4Qr34″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffd9f4f94584352d223aa6″]

Written By
More from Patryk

The Evil Within pojawi się na rynku tydzień wcześniej

W sieci pojawiły się informacje na temat przyspieszonej o tydzień premiery The...
Read More