Zobacz co przygotowali dla Project Morpheus specjaliści z SCE London Studio

Firma SCE London przygotowała znakomitą demonstrację swoich umiejętności i tego, co wniesie do gamingu Project Morpheus. Demo The London Heist zrobi wrażenie na każdym graczy.

Ostatnio przedstawiciele firmy Sony przyznali, że jest jeszcze zbyt wcześniej, aby ujawnić ostateczną cenę sugerowaną gogli Project Morpheus. Nie przeszkadza to jednak w dalszej promocji sprzętu, którym dziś przechwala się oddział SCE London.

W sieci pojawiły się screeny oraz materiały wideo z dema technologicznego The London Heist. Jest to gra odpalana na PlayStation 4 ze wsparciem Project Morpheus. Gangsterska strzelanina akcji z perspektywy pierwszej osoby. Wygląda nieźle i trzyma wysoki poziom oprawy wizualnej.

Project Morpheus jest w stanie generować świetną grafikę na poziomie PlayStation 4, ale nadal można dostrzec psujące efekt immersji elementy, jak chociażby ”poucinane” ręce naszego bohatera. W ogólnym rozrachunku demo The London Heist jest bardzo przekonujące i może się podobać.

Project Morpheus ma pojawić się na rynku już w pierwszej połowie przyszłego roku. Sony jest przekonane o sile urządzenia. Firma potrafi zainteresować swoimi pomysłami wielkich producentów wideo, więc o ofertę gier jestem spokojny.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/the-london-heist-b-roll-footage-project.html]

 

 

Written By
More from Patryk

Szalone Scream Ride dostępne na Xbox One i Xboksie 360

Scream Ride to dostępna na Xbox One oraz Xboksa 360. Tytuł zadebiutował...
Read More