Zobacz betę gry Star Wars Battlefront na PlayStation 4 w wysokiej rozdzielczości

Beta gry Star Wars Battlefront została przedłużona do dnia jutrzejszego. Tytuł wygląda niesamowicie, ale nie wszyscy mogli go sprawdzić osobiście.

Oczywiście nie każdy mógł, miał chwilę czasu czy możliwość osobiście sprawdzić betę gry Star Wars Battlefront na Playstation 4 czy Xbox One. Tytuł wygląda wyjątkowa na obu platformach, co udowadnia publikowane w internecie porównanie oprawy graficznej. Mimo wszystko warto jest również zobaczyć w akcji grę na PlayStation 4 w najlepszej z możliwych jakości.

Redakcja Gamersyde jest znana z tego, że publikuje w internecie wysokiej jakości materiały wideo w docelowym formacie, bez jakiejkolwiek kompresji danych, która wpływa na utratę jakości. Jeżeli tylko chcecie rzucić okiem na grę Star Wars Battlefront w konkretnej jakości, to polecam jak najbardziej sprawdzenie poniższych materiałów wideo.

Cztery filmiki dają jasno do zrozumienia, z grą jakiego kalibru mamy do czynienia. Już w wersji beta gracze mogli doświadczyć niesamowitej filmowości gry Star Wars Battlefront oraz pierwszych trybów rozgrywki. Jest dobrze, a czuję że po premierze pełnej wersji Battlefront będzie jeszcze lepiej.

Pamiętajcie, gra wychodzi już 19 listopada na Playstation 4, Xbox One oraz pecetach. Po której stronie mocy się opowiecie tym razem?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=2SdS7dRRucI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=qZiRXklDPeU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8a4RF9GK92M” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=ecdUY0cxVNs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Fallout 4 – obejrzyjcie pełne 45 minut rozgrywki z gry

Jeżeli tylko jeszcze nie zdecydowaliście się, aby wyruszyć do Bostonu, to warto...
Read More