Zobacz alternatywny gameplay z gry Uncharted 4: A Thief’s End z targów E3 2015

Pamiętacie misję z gry Uncharted 4: A Thief’s End, która była prezentowana na E3 2015? Jeżeli tak, to dziś możecie zobaczyć alternatywny sposób jej ukończenia, dzięki publikacji Naughty Dog.

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Uncharted 4: A Thief’s End, w którym ukazano znaną misję w zaludnionym miasteczku. Dziś twórcy ze studia Naughty Dog chcą zaprezentować graczom alternatywny sposób ukończenia tej misji i rzeczywiście w wielu miejscach grający podejmuje inne decyzje. Filmik jest dodatkowo wzbogacony o komentarz samego twórcy, niejakiego Arnego Meyera.

Gameplay z gry daje nadzieję, że słowa i zapewnienia Naughty Dog o rozmachu i zróżnicowaniu rozgrywki okażą się prawdziwe. Twórcy niejednokrotnie zapewniali nas, że jest to ich największa produkcja i pozwoli na długie godziny zabawy. Ponoć w świecie gry jest wiele ścieżek do celu, misje możemy przechodzić na wiele sposobów, dlatego też ponowne ukończenie Uncharted 4: A Thief’s End zaczyna mieć sens.

Filmik możecie sprawdzić poniżej. Warto czekać na premierę ekskluzywnego Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Wielki debiut tej gry odbędzie się już 18 marca przyszłego roku. Szkoda że ten tytuł został przesunięty, bo przecież miał pojawić się jeszcze w tym roku, ale może to faktycznie mu się przysłuży, jak myślicie?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Uncharted jest to seria przygodowych gier akcji przedstawionych z perspektywy trzeciej osoby. Gracz wciela się w postać podróżnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Główna seria na PlayStation 3 została wyprodukowana przez amerykańskie studio Naughty Dog, zaś Złota Otchłań i Pogoń za fortuną na PlayStation Vita zostały stworzone przez Bend Studios. Pierwsza odsłona serii zadebiutowała w roku 2008 roku.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=65&v=rxSERV3so2o” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”5550d80be0919464739a50e6″]

Written By
More from Patryk

Szczegóły marcowej aktualizacji systemu Xbox One

W sieci pojawiły się informacje na temat najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego konsoli...
Read More