Zobacz 9 minut z grą Until Dawn na PlayStation 4

Sony publikuje najnowszy materiał z gry Until Dawn na PlayStation 4 produkcji Supermassive Games. Tytuł wygląda naprawdę nieźle i przywodzi na myśl gry Quantic Dream.

Producenci gry Until Dawn na PlayStation 4 przygotowali wcześniej obszerny kawałek kodu dla redakcji z całego świata, aby mogły one zapoznać się z tym interesującym tytułem. Poniższy materiał wideo pochodzi właśnie z tej wersji demonstracyjnej dla mediów.

Until Dawn to horror z perspektywy trzeciej osoby, który pozwoli na dużą interakcję z otoczeniem. Generalnie w grze zastosowano mnóstwo elementów z klasycznych gier przygodowych, ale przygotowano to w oparciu o gatunek survival-horror.

Sama rozgrywka może kojarzyć się z takimi grami jak Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze, bo i tutaj trzeba szybko reagować na sekwencje QTE. Premiera gry już 25 sierpnia tylko i wyłącznie na konsoli Sony.

Mnie osobiście ten tytuł nieco przypomina kultowe, oryginalne Silent Hill, głównie za sprawą mroku, ciemności, mgły i niepewności. Bo przecież w horrorach najstraszniejsze jest to, czego nie widać, czyż nie?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/until-dawn-9-minutes-gameplay-video.html]

 

[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 – Megalodon odnaleziony na mapie Paracel Storm

Grający w grę Battlefield 4 zdołali odnaleźć potężnego rekina na mapie Paracel...
Read More