Zobacz 10 minut z gry Just Cause 3 przed premierą

Przed premierą Just Cause 3 mogliśmy zobaczyć już kilka materiałów z rozgrywki, ale dobrego nigdy za wiele, a więc i dziś możecie sprawdzić dziesięć minut z produkcji Avalanche Studios.

Premiera gry Just Cause 3 skierowana jest głównie do osób lubiących ogromne, w pełni otwarte światy pełne wyzwań, akcji i przygód. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że świat gry Avalanche Studios liczy sobie około 1000 kilometrów kwadratowych, a więc całkiem sporo. Dziś możecie zerknąć na kolejny gameplay z gry Just Cause 3 opublikowany na YouTube.

Autorzy gry przygotowują jeden, wielki plac zabaw, w którym spędzimy mnóstwo czasu. Atrakcji ma nam nie zabraknąć, aczkolwiek sam bohater wydaje się być nazbyt ”sprawny” na polu bitwy i miejmy nadzieję, że prezentowane poniżej fragmenty to późniejszy etap gry, gdzie bohater jest już naprawdę bardzo silny. Niszczenie wszystkiego wokół jest fajne, ale na krótką metę, myślę że w grze świetnie sprawdzą się jednak zadania, bądź też misje, o wyższym poziomie trudności.

Poziom wykonania oprawy graficznej zdaje się być całkiem niezły. Już teraz wydaje mi się, że gra Just Cause 3 wygląda lepiej od ostatnio wydanego Mad Maxa. Intensywność akcji oraz pirotechnika podczas rozgrywki może się podobać, a już nawet nie wspominam o korzystaniu z wszelkiego rodzaju pojazdów czy chociażby linki pomocniczej.

Gra Just Cause 3 zadebiutuje już 1 grudnia na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach, jesteście zainteresowani?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=1&v=NRfQ8wK-yAM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffd9f4f94584352d223aa6″]

Written By
More from Patryk

Nadchodzące premiery gier (02.03 – 08.03 – 2015)

Helldivers (PS3, PS4, PSV)- 3.03. 2015r. Helldivers jest zręcznościową strzelaniną opracowaną przez...
Read More