Zniżka na Wiedźmin 3: Dziki Gon dla subskrybentów Xbox Live Gold

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC już 19 maja. Wersja gry na Xbox One będzie przeceniona dla subskrybentów Xbox Live Gold.

Wiedźmin-3-ikona-6-czerwca

Wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Xbox One będzie wymagała tylko 25,15 GB miejsca na dysku twardym. Mniej niż wszyscy się tego spodziewali, ale to nie koniec ciekawych informacji dla użytkowników konsoli Xbox One.

Dane dotyczące wielkości gry zostały ujawnione z dniem wczorajszym, kiedy to uruchomiono opcję pre-load (pobieranie przed premierą gry). Teraz wiemy wiele więcej, szczególnie w kwestii ceny.

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Xbox One będzie sprzedawana ze zniżką wysokości 10 % dla aktywnych subskrybentów Xbox Live Gold. Grę będzie można zatem zakupić już za kwotę około 226 złotych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon na rynku pojawi się już 19 maja w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Na naszym blogu o grach dostępna jest również wiki gry – link poniżej.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/the_witcher_3_wild_hunt/news/the_witcher_3_is_25gb_on_xbox_one_gold_members_get_10_discount.html]

Written By
More from Patryk

Mortal Kombat X – Raiden na nowych materiałach wideo

Studio NetherRealm opublikowało nowe materiały wideo z gry Mortal Kombat X. Tym...
Read More