Znamy wygląd okładek Risen 3: Władcy tytanów!

Risen 3: Władcy tytanów to gra cRPG studia Piranha Bytes. Trzecia część porzuca pirackie klimaty znane z drugiej części serii. Gra zmierza na komputery osobiste, Xboxa 360 oraz na PlayStation 3. Premiera zaplanowana jest na sierpień tego roku. 

Czy powrót do korzeni wyjdzie na dobre trzeciej części serii?

Serwis All Games Beta zaprezentował graczom jak będą wyglądać okładki na każdą z platform(PC, Xbox 360, PlayStation 3). Szału nie ma jak w przypadku Dragon Age: Inwkizycja. Okładka nie wyróżnia się niczym specjalnym. Jest wykonana starannie i to w zasadzie tyle. Ale w końcu nie raz pewnie słyszeliście, że liczy się wnętrze, czy, że nie ocenia się książki po okładce, choć tym razem raczej nie będziemy oceniać po niej gry. Jednakże rzućcie na nie okiem.

Risen 3: Władcy tytanów to trzecia odsłona popularnego cyklu gier typu cRPG. Po raz kolejny za tę produkcję odpowiedzialni są fachowcy z niemieckiego studia Piranha Bytes. Akcja w trzeciej części osadzona jest w krainie fantasy, w której roi się od magii. Świat będzie wzorowany na europejski średniowieczu, lecz jak zapewniają twórcy nie zabraknie również tropikalnych regionów. Podczas rozgrywki wcielamy się w nowego bohatera, którego dusza na samym początku została pożarta przez Lorda Cieni. Przez w grze mamy wybór czy pchnąć naszą postać bardziej w stronę człowieka, czy pokierować ją demoniczną ścieżką. Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii akcje obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Eksplorujemy świat, wypełniamy zadania, rozwijamy bohatera poprzez walczymy z różnego rodzaju przeciwnikami. System walki jest oparty na tym znanym z dwóch pierwszych odsłon Gothica. Risen 3: Władcy tytanów został stworzony na tym samym silniku, co poprzednia odsłona. Więc nie ma się co spodziewać rewolucji, ale powrót do krainy fantasy, gdzie króluje magia może zrobić wiele dobrego i zadowolić fanów klasycznych RPGów.

More from Mikołaj Ciesielski

Zarezerwujcie sobie wolny czas, Dragon Age: Inkwizycja to nie gra na jeden wieczór

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More