Znamy treść mroźnego dodatku do Arkham Origins

Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia, koncern Warner Bros. podzieliła się nowiną, że w 2014 roku zostanie wydany fabularny dodatek DLC do Batman: Arkham Origins. W Arkham zrobi się potwornie zimno, ponieważ do miasta wróci Mr. Freeze.

barman1

Batman: Arkham Origins został wydany w październiku ubiegłego roku i oceniony dość pozytywnie w prasie. Mimo iż do prac nad trzecią grą o człowieku nietoperzu zaprzęgnięto inne studio, Warner Bros Montreal, to jakość gry trzymała wymagany poziom. Trzecia część gry to swoisty przedsmak tego, co możemy przeczyć w pierwszej i drugiej odsłonie serii. Wcielamy się tutaj w młodego Bruce’a Wayne’a, który dopiero zapracuje sobie na szacunek w mrocznym mieście. Warner Bros jeszcze w czasie świąt Bożego Narodzenia droczyło się z sympatykami nietoperza. Teraz wiemy więcej, wygląda na to, że kolejnej odsłony gry nie otrzymamy tak szybko. Wytwórnia przygotowała ciekawy dodatek, najprawdopodobniej jedyny, do Arkham Origins.

Głównym antagonistom rozszerzenia będzie Mr. Freeze, którego w filmowej adaptacji zagrał nie kto inny jak Arnold Shwarzenegger. Na dzień dzisiejszy nie wiemy nic, co mogło by naświetlić rolę tego bohatera w grze. Polecam zajrzeć na oficjalny profil gry, gdzie możecie sprawdzić oficjalny szkic z gry, jak również śledzić nowe detale na temat DLC. Oczywiście to dobrze, że producenci nie odcinają się od fanów, tym samym wdrażają nowe rozwiązania. Wiem jednak, że wielu z Was czekało na zapowiedź Batmana na konsole nowej generacji. Na to jednak jeszcze sobie poczekamy, myślę, że taki projekt jest już na stołach kreślarskich.

Written By
More from konadmin

Nowe materiały z Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Jesteśmy coraz bliżej premiery Lightning Returns: Final Fantasy XIII, a co za...
Read More