Znamy rozdzielczość Trials Fusion na Xboxa One oraz na PlayStation 4

Trials Fusion to czwarta część znanego cyklu z motocyklami enduro, które są główną atrakcją gry. Gra jest dziełem studia RedLynx. Tytuł ten zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboxa One oraz Xboxa 360. Premiera zaplanowana jest na 24 kwietnia tego roku.

Ubisoft udostępnił informację na temat rozdzielczości, w której gra będzie działać. Okazało się, że mają się one różnić w przypadku konsol nowej generacji. Trials Fusion w wersji na PlayStation 4 ma działać w rozdzielczości 1080p, natomiast w wersji na Xboxa One, gra ma działać w 900p. Taka rozdzielczość będzie dostępna dzięki patchowi, który zostanie wydany w dniu premiery. W obydwu wersjach Trials Fusion ma utrzymywać 60 klatek na sekundę

Trials Fusion jest kolejną odsłoną serii motocyklowych zręcznościówek. Podczas rozgrywki wcielamy się w kaskadera, a naszym zadaniem jest pokonanie toru przeszkód, przy okazji wykonując przeróżne akrobacje na motocyklu. Twórcy, czyli RedLynx postarali się, aby tory w grze były zróżnicowane i posiadały wiele elementów, które starają się zaskoczyć gracza. Gra ma także możliwość interakcji z smartfonową wersją gry, czyli Trials Frontier.

More from Mikołaj Ciesielski

Twórcy Assassin’s Creed Unity twierdzą, że rynek gier wideo porzuca standard 60 klatek na sekundę.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More