Znamy listę osiągnięć w Wolfenstein: The New Order!

WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER TO KOLEJNA ODSŁONA LEGENDARNEJ SERII PIERWSZOOSOBOWYCH STRZELANIN. GRA ZMIERZA NA KONSOLĘ STAREJ I NOWEJ GENERACJI ORAZ NA KOMPUTERY OSOBISTE. PREMIERA ZAPLANOWANA JEST NA 20 MAJA TEGO ROKU.

Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.
Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.

Na stronie internetowej xboxachivments.com ukazała się lista wszystkich 50 osiągnięć, które będziemy mogli zdobyć podczas zabawy w Wolfenstein: The New Order na Xboksie 360 i Xboksie One. Do zdobycia będzie standardowo 100 punktów. Niektóre z nich zapowiadają, że najnowszy Wolfenstein nie będzie tylko zwykłą strzelaniną, ale także w trakcie rozgrywki przyjdzie nam podejmować decyzję, o czym wcześniej wspominali twórcy, a także będziemy mogli odblokowywać perki, być może będą one niosły ze sobą nowe umiejętności. Pełną listę osiągnięć możecie zobaczyć tutaj.

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W najnowszej odsłonie wcielamy się w B. J Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. Fabuła rozpoczyna się podczas trwania II wojny światowej, lecz szybko ma przenieść graczy do lat sześćdziesiątych. W alternatywnej wersji rzeczywistości naziści wygrali II wojnę światową i przejęli kontrolę nad Ziemią. Wolfenstein: The New Order będzie dostępne na całym świecie na Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC już 20 maja 2014 roku. W ramach dodatkowej premii, każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży uzyska zaproszenie do bety DOOM wraz z kopią gry Wolfenstein.

[dzięki- VG24/7]
More from Mikołaj Ciesielski

Assassin’s Creed Unity- 12 minut z wersją na Xboksa One

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More