Znamy kolejne postacie, które pojawią się w Mortal Kombat X

Mortal Kombat X jest kolejną odsłoną legendarnej już serii bijatyk. Najnowsza część nie będzie zbytnio odbiegać od pozostałych. Za ten tytuł odpowiedzialne jest NetherRealm Studios. Twórcy postanowili ujawnić kolejne postacie, które pojawią się w Mortal Kombat X.

Mortal Kombat X ma być prawdziwie next- genową bijatyką.

NetherRealm Studios oraz Ed Boon nie próżnują i starają się, aby o najnowszej odsłonie serii Mortal Kombat wciąż było głośno. Nic więc dziwnego, że zamiast od razu podać pełną listę dostępncyh wojowników wolą podawać postacie po kolei. Wczoraj okazało się, że w Mortal Kombat X pojawi się jedna z bardziej popularnych postaci, czyli Kano. Jednakże Ed Boon na tym nie poprzestał i na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zdradził kolejne postacie.

Mianowicie Ed Boon opublikował Tweeta, na którym widnieją hamburgery. Oczywiście nikt nie wiedział o co chodzi panu Boonowi, lecz ten szybko przybył z pomocą i dodał, że wszyscy powinni zwrócić uwagę na „Ketchup i Musztardę”, co w skrócie oznaczą, że w Mortal Kombat X pojawią się Cyrax oraz Sektor. Wspomniany ketchup i musztarda to robocze nazwy wyżej wymienionych zawodników. Mimo tego, że takie informacje podsuwa nam sam Ed Boon, to na oficjalną prezentację nowych postaci będziemy musieli pradwopoodbnie poczekać do zbliżających się targów Gamescom.

W sieci pojawił się też świetny trailer koncentrujący się na postaci Raidena. Poniżej możecie rzucić okiem na trzy wersje tego wojownika, które różnić mają się od siebie stylem walki. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One w 2015 roku.

Raiden, Bóg piorunów w trzech formach!
Raiden, Bóg piorunów w trzech formach!

More from Mikołaj Ciesielski

Dying Light: The Following- recenzja

Dying Light to moim zdaniem jedna z najlepszych gier 2015 roku. Chociaż...
Read More