Znamy datę The Walking Dead na konsolach ósmej generacji

The Walking Dead to przygodowa gra point’ n’ click, za którą odpowiedzialne jest studio Telltale Games. Tytuł ten podbił serca graczy, a już niedługo trafi również na konsole ósmej generacji.

The Walking Dead stworzone zostało na podstawie komiksu o tym samym tytule.

Kultowa już produkcja Telltale Games trafiła do tej pory na komputery osobiste, konsole siódmej generacji oraz na przenośną PlayStation Vitę. Twórcy postanowili wydać The Walking Dead na PlayStation 4 oraz na Xboksa One i zapowiedzieli, że posiadacze tych konsol będą mogli szukać tej produkcji w sklepach już 24 października.

Cena jednego sezonu wynosić będzie niecałe 25 funtów, a pierwszy z nich zawierać będzie dodatkowo dodatek zatytułowany 400 Days. Fani gier tego typu na pewno się ucieszą. Warto również wspomnieć, że Telltale Games zapowiedziało niedawno, iż na PlayStation 4 oraz Xboksa One trafić ma także inny ich tytuł z tego samego gatunku, a mianowicie The Wolf Among Us.

The Walking Dead od studia Telltale Games zadebiutowało na rynku w kwietniu 2012 roku na komputerach osobistych, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz na PlayStation Vicie.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps3/the_walking_dead_season_2_episode_5_no_going_back/news/the_walking_dead_ps4_and_xbox_one_release_date_set_for_october_24.html]

More from Mikołaj Ciesielski

Far Cry 4- twórcy zdradzają ile czasu zajmie ukończenie gry

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More