Znamy datę startu beta testów PlanetSide 2 na PlayStation 4

PlanetSide 2 to sieciowa strzelanina rozgrywana w konwencji MMO. Gra w 2012 roku trafiła na PC- ty i zmierza również na PlayStation 4. Twórcy zdradzili datę pierwszych testów gry.

W PlanetSide 2 walki toczone są na naprawdę wielką skalę.

Niemalże wszyscy posiadacze PlayStation 4 i sieciowych strzelanin od jakiegoś czasu oczekują debiutu PlanetSide 2 na najnowszej konsoli Sony. Wszystkich tych, o których mowa zapewne ucieszy fakt, iż twórcy podali termin pierwszych testów gry, które zaczną się 20 stycznia. Potwierdzone zostały więc wcześniejsze informacje, o których pisaliśmy w zeszłym tygodniu.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w becie PlanetSide 2 na PlayStation 4, to możecie ubiegać się o dostęp na oficjalnej stronie gry. Twórcy zapowiadają, że będą udostępniać i dopuszczać graczy do bety falami, ponieważ ma to pozwolić na obserwację zachowań serwerów. Miejmy nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie, a posiadacze PlayStation 4 już niedługo będą mogli cieszyć się finalną wersją tej produkcji.

Warto wspomnieć, że PlanetSide 2 zadebiutowało w listopadzie 2012 roku na komputerach osobistych. Tytuł ten oparty jest o model free- to- play, co zapewne przyciągnie wielu posiadaczy PlayStation 4, którzy również będą mogli za darmo spróbować swoich sił w tej produkcji.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/planetside_2/news/planetside_2_ps4_closed_beta_begins_january_20.html]

More from Mikołaj Ciesielski

Pierwsze oceny Ori and the Blind Forest!

Ori and the Blind Forest to unikatowa, dwuwymiarowa gra platformowa, za którą...
Read More