Znamy datę premiery trzeciego epizodu The Wolf Among Us

Poznaliśmy nowe informacje na temat The Wolf Among Us. Trzeci epizod przygodowej gry studia Telltale Games trafi do nas już w przyszłym tygodniu, na PlayStation 3, Xboxka 360, PlayStation Vita i komputery osobiste.

WolfBanner

Można było się spodziewać, że Telltale Games po wypuszczeniu trailer na dniach  ogłosi premierę trzeciego epizodu, który nosi tytuł A Crooked Mile. Premiera będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu. The Wolf Among Us to przygodówka oparta na popularnym komiksie Fables. Rozgrywka opiera się na przeszukiwaniu lokacji, interakcji z otoczeniem, a także prowadzenia dialogów z napotkanymi na naszej drodze postaciami. Twórcami tej gry jest studio Telltale Games, które stworzyło inny tytuł, także na bazie komiksu, The Walking Dead, gra odniosła wielki sukces na całym świecie, co zapewne tchnęło twórców do wyprodukowania The Wolf Among Us.

Telltale Games na swym profilu na Twitterze ogłosili, że trzeci epizod będzie dostępny na komputery osobiste i na północnoamerykańskim PSN.  Natomiast na Xboxa 360 oraz na europejskim PSN epizod dostępny będzie dzień później, czyli 9 kwietnia. Cały tytuł The Wolf Among Us, podobnie jak The Walking Dead, składa się z pięciu epizodów.Nie licząc A Crooked Mile, pozostaną jeszcze dwa.

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- nowy, niezwykle piękny materiał wideo

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More