Znamy datę premiery Star Wars: Battlefront

W sieci udostępniono konkretną informację na temat daty premiery Star Wars: Battlefront na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputerach osobistych.

Firma Electronic Arts opublikowała konkretne informacje na temat swoich wyników finansowych za ostatni kwartał rozliczeniowy. Nas jednak najbardziej interesuje udostępnienie wpisu na Twitterze, który ujawnia niejako premierę Star Wars: Battlefront na konsolach stacjonarnych oraz PC. Tytuł powinien pojawić się na rynku już w sezonie świątecznym roku 2015. Jesteście zadowoleni?

Powinniście, bowiem gry z tej serii w przeszłości cieszyły się dużym zainteresowanie. Sieciowa strzelanina w klimatach Gwiezdnych Wojen ma duże szanse wnieść spory powiew świeżości do gatunku strzelanin. Czas już, aby producenci udostępnili coś świeżego w temacie sieciowych strzelanin.

Co ciekawe, w trakcie konferencji zarządu z inwestorami padła data 2016, ale nie przywiązywałbym do nie wagi. Piąta odsłona bardzo popularnej serii Battlefield to z pewnością nadal kwestia projektów i planowania. Miejmy oko na Star Wars: Battlefront, które trafi do nas w 2015.

Written By
More from Patryk

Poznajcie Catalinę, nową zawodniczkę w Tekken 7

Na targach Tokyo Game Show 2014 zaprezentowano nową zawodniczkę, która będzie grywalna...
Read More