Znamy datę premiery Resident Evil: Revelations 2

W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat daty premiery Resident Evil: Revelations 2. Gra ma pojawić się na rynku już w lutym przyszłego roku na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Na amerykańskim PlayStation Store pojawił się wpis dotyczący kompletnego wydania Resident Evil: Revelations 2. Gra będzie dostępna już 17 lutego przyszłego roku, a więc do Europy powinna trafić dzień później. Jeżeli nic się nie zmieni, to zaraz na początku przyszłego roku otrzymamy kolejną odsłonę popularnej serii.

Resident Evil: Revelations 2 to bardzo interesujący tytuł ze stajni Capcomu, który został zapowiedziany kilka miesięcy temu. Jeżeli mało Wam gier z gatunku survival horror i chcielibyście powrócić do klasycznych, dobrze znanych klimatów, to dobrze trafiliście. Historia została rozdzielona na odcinki, które będzie można zakupić również oddzielnie. Oczywiście firma przygotowała dla graczy również zbiorcze wydanie gry, o czym informuje poniższym wpisem.

Rozgrywka ma charakteryzować się wyższym poziomem trudności, niż w ostatnich częściach cyklu. Tym razem twórcy koncentrują się na zagadkach środowiskowych, kooperacji pomiędzy obiema bohaterkami oraz walcie z zombies. Amunicji będzie niewiele, toteż gracze zmuszeni zostaną do oszczędnego nią zarządzania. Głównymi bohaterkami gry będą Claire Redfield oraz Moira Burton.

Czyżby dokładna data premiery Resident Evil: Revelations 2?
Czyżby dokładna data premiery Resident Evil: Revelations 2?
Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto: Vice City odtworzone w Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto: Vice City to jedna z najlepszych gier z tej...
Read More