Znamy datę premiery Ratchet & Clank: 4 za jednego

nowy-Ratchet-Clank-4-za-jednego-ps3-sklep-small
nowy-Ratchet-Clank-4-za-jednego-ps3-sklep-small

Rachet & Clank: All 4 One pojawi się na półkach amerykańskich sklepów 18 października.

Christian Cardona z firmy Sony Computer Entertainment ujawnił na oficjalnym blogu PlayStation termin premiery oraz przedsprzedażowe bonusy do gry Rachet & Clank: All 4 One. Dzieło studia Insomniac Games pojawi się na półkach amerykańskich sklepów 18 października. Gracze z Europy będą mogli sięgnąć po nowe przygody sympatycznego liska i jego kompana robota dzień później.

Ratchet-Clank-4-za-jednego-playstation-3-sklep-projektkonsola

Od blisko 9 lat seria Ratchet & Clank bawi użytkowników konsoli z logiem PlayStation. Do tej pory gry z tego cyklu rozeszły się w nakładzie przekraczającym 22 miliony egzemplarzy. Wydawca, którym jest koncern Sony, liczy, że wynik ten uda się poprawić dzięki najnowszej odsłonie.

Za dewelopingiem Ratchet & Clank: All 4 One ponownie stoi kalifornijskie studio Insomniac Games. Akcja gry osadzona została dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Ratchet & Clank:  A Crack in Time. Szczegóły dotyczące rozgrywki są, jak na razie, dosyć skąpe. Wiadomo jedynie, że w odróżnieniu od wcześniejszych platformówek z serii, najnowsza część tworzona jest przede wszystkim z myślą o zabawie w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Poza dwójką tytułowych bohaterów gracze będą mieli okazję wcielić się także w Kapitana Qwarka i Dr. Nefariousa.

Ratchet-Clank-4-za-jednego-playstation3-sklep-projektkonsola
Na polskim rynku gra ukaże się w naszym kraju pod częściowo spolszczonym tytułem Ratchet & Clank: 4 za Jednego. Gracze, których nie przeraża oryginalna, angielska wersja językowa, mogą już skorzystać z oferty przedsprzedażowej prowadzonej przez sklepy GameStop, Amazon, Best Buy i Wal-Mart. W zależności od wybranego sprzedawcy zamawiający grę przed premierą mogą liczyć na bonusy w postaci: gadającego robota Mr Zurkona (GameStop), miotacza ognia Pyro Blaster (Amazon), Sheepinatora – broni zmieniającej wrogów w owce (Best Buy) lub T-Rex Morpha – działka transmutującego przeciwników w malutkie dinozaury.

Ratchet-Clank-4-za-jednego-ps3-playstation-sklep-projektkonsola

Written By
More from konadmin

Metal Gear Rising: Revengeance zamiast Metal Gear Solid: Rising

Hideo Kojima ujawnił sekrety zmiany dewelopera i koncepcji gry Metal Gear Solid:...
Read More
nowy-Ratchet-Clank-4-za-jednego-ps3-sklep-small

Rachet & Clank: All 4 One pojawi się na półkach amerykańskich sklepów 18 października.

" />