Znamy datę premiery pierwszego rozszerzenia do Call of Duty: Advanced Warfare dla konsol Microsoftu

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Twórcy podali datę premiery pierwszego rozszerzenia na konsolach Xbox.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Najnowsza odsłona serii Call of Duty przypadła do gustu sporej grupie graczy. Nic dziwnego, że twórcy starają się zatrzymać ich przy swojej grze i jak zwykle bywa w przypadku strzelanin, opracowali rozszerzenie, które wniesie kilka nowości do rozgrywki wieloosobowej.

Do tej pory nie wiadomo było kiedy dokładnie zadebiutuje pierwsze DLC, lecz twórcy rozwiali wątpliwości i zapowiedzieli, że posiadacze konsol Microsoftu będą mogli pobrać dodatek Havoc 27 stycznia.

Pierwsze rozszerzenia dostarczy graczom cztery nowe mapy- Sideshow, Core, Drift oraz Urban. Ponadto dodatek Havoc, który posiadać będzie tryb Exo Zombies, co zapewne ucieszy graczy, którzy w podobnym trybie bawili się już w Call of Duty: Black Ops. Ponownie przyjdzie więc fanom serii zwalczać hordy zombie, a będąc w posiadaniu egzoszkieletu zabawa na pewno będzie przednia.

Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutowało 4 listopada na komputerach osobistych oraz na konsolach Sony i Microsoftu. Wciąż nie wiemy kiedy posiadacze PC- tów oraz sprzętów japońskiej firmy będą mieli dostęp do pierwszego rozszerzenia.

[dzięki- http://www.videogamer.com/xboxone/call_of_duty_advanced_warfare/news/call_of_duty_advanced_warfares_havoc_dlc_releases_january_27.html]

More from Mikołaj Ciesielski

CD Projekt RED zapewnia, że wyciek informacji nie wpłynie na datę premiery gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG dzieła naszego rodzimego studia CD...
Read More