Znamy datę premiery gry Rainbow Six: Siege

Wiemy już kiedy taktyczne Rainbow Six: Siege pojawi się na rynku. Gra będzie dostępna od 13 października na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Rainbow Six: Siege to powrót legendarnej serii w wielkim stylu na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.
Rainbow Six: Siege to powrót legendarnej serii w wielkim stylu na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.

Wszyscy czekamy na premierę Rainbow Six: Siege, głównie ze względu na zupełnie nowe podejście do tej kultowej marki. Gra otrzymała już dokładną datę premiery. Debiut na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One nastąpi 13 października.

Jednak Ubisoft nie podało jeszcze oficjalnej daty rozpoczęcia testów wczesnej wersji gry. Na dzień dzisiejszy tylko zainteresowani preorderem są uprawnieni do wzięcia udziału w testach.

Przy okazji ujawnienia daty premiery firma Ubisoft pokusiła się o podanie do oficjalnej informacji wiadomości o edycjach specjalnych gry. Rainbow Six: Siege otrzyma dwie nowe edycje w postaci Gold Edition oraz Tactical Edition.

Ten pierwszy zestaw zawierać będzie standardową wersję gry razem z przepustką sezonową. Tactical Edition jest bardziej elitarnym zestawem, bowiem ma być wypuszczony na rynek w ograniczonej ilości zawierając przepustke sezonową oraz mnóstwo dodatków dostępnych tylko na Uplay Shop.

Jesteście zainteresowani Rainbow Six: Siege? Ja niesamowicie się ”jaram” faktem premiery tej gry!

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/rainbow_six_siege/news/rainbow_six_siege_releases_on_ps4_xbox_one_and_pc_on_october_13.html]

Written By
More from Patryk

Półgodzinny materiał z Divinity: Original Sin Enhanced Edition na PlayStation 4 i Xbox One

W sieci udostępniono gameplay z gry Divinity: Original Sin w wersji Enhanced...
Read More