Znamy datę premiery gry Darksiders 2: Deathinitive Edition na PlayStation 4 i Xbox One

Przedstawiciele firmy Nordic Games ogłosili datę premiery gry Darksiders 2: Deathinitive Edition na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży już 27 października.

Darksiders 2: Deathinitive Edition to z pewnością szansa na nadrobienie zaległości w tej interesującej marce dla wszystkich tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z grą w przeszłości na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tytuł pojawi się na nowych konsolach już z dniem 27 października a za jego produkcje odpowiada studio Gunfire Games, które zasilane jest przez weteranów z nieistniejącego już Vigil Games.

Co takiego wnosi odświeżona edycja przygód Wojny i Śmierci? Cóż, przede wszystkim podwyższoną jakość oprawy graficznej na poziomie 1080p. Twórcom z Gunfire Games udało się ponadto odświeżyć wygląd przestrzeni, tekstur, obiektów, modele postaci otrzymały nowe życie, jak również animacja została wyraźnie poprawiona.

W zestawie Darksiders 2: Deathinitive Edition znajdują się obie gry, czyli Darksiders oraz Darksiders 2, jak również wszystkie publikowane wcześniej dodatki DLC do tych tytułów. Twórcy zadbali dodatkowo o odpowiedni balans rozgrywki oraz nowy ekwipunek.

Warto zapoznać się z tymi grami, bowiem po upadku THQ firma Nordic Games przejęła prawa do tej marki. W planach jest ponoć trzecia odsłona serii, ale na dzień dzisiejszy nie wiemy nic konkretnego na ten temat. Poniżej możecie zobaczyć oficjalną okładkę gry Darksiders 2: Deathinitive Edition na PlayStation 4 i trailer.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=4wrjmhNuLmw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/darksiders-ii-deathinitive-edition-ps4.jpg”]
Written By
More from Patryk

Nowa gra Star Wars inspirowana dokonaniami serii Uncharted?

Uncharted może mieć znaczący wpływ na nową grę w uniwersum Star Wars....
Read More