Znamy datę premiery Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC!

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat daty premiery Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Konsolowcy zagrają jeszcze w tym roku, właściciele komputerów PC poczekają do 2015.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Koniec spekulacji, doniesień oraz przecieków. Grand Theft Auto V na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One pojawi się w sprzedażyw już 18 listopada. Taką informację przekazała firma Rockstar. Zainteresowani najnowszą odsłoną serii w edycji na komputery osobiste będą musieli wstrzymać się z zakupem do 27 stycznia przyszłego roku, bowiem dopiero wtedy gra trafi do sprzedaży.

Producenci długo kazali nam czekać na ostateczne potwierdzenie daty premiery. Grand Theft Auto V na konsole nowej generacji będzie prezentowało wyższy poziom wykonania. Autorzy zapowiadali wcześniej, że środowisko gry zostanie wzbogacone o nowe zwierzęta, trawę, efekty świetlne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Poniżej możecie obejrzeć jeden z opublikowanych materiałów wideo, który prezentuje nową jakość oprawy wizualnej w wersjach na PlayStation 4, Xbox one oraz komputerach klasy PC. Trzeba przyznać, że autorzy gry znają się na swoim fachu, bowiem wykrzesali z tego tytułu nowe efekty wizualne. Odliczamy dni do wielkiej premiery!

Written By
More from Patryk

Arcania: The Complete Tale – zobacz porównanie PlayStation 3 z PlayStation 4

Arcania: Gothic 4 to może i mniej popularna gra, niż chociażby Wiedźmin,...
Read More