Znamy datę premiery filmu Uncharted

Jak dobrze wiemy od kilku tygodni pracę nad filmową adaptacją przygód Nathana Drake’a rozpoczną się na początku przyszłego. Jednakże jak do tej pory nie wiadomo było kiedy zobaczymy tę produkcję w kinach, ale wszystko jest już jasne. Na Uncharted do kin pójdziemy w 2016 roku.

Już w przyszłym roku na PlayStation 4 pojawi się czwarta część przygód Nathana Drake’a.

Fani serii Uncharted, za którą odpowiedzialne jest studio Naughty Dog czekali na moment ogłoszenia daty premiery filmu, z ich ulubionym bohaterem od kilku tygodni. I wreszcie się doczekali. Mam nadzieję, że nie mieliście planów na czerwiec 2016 roku, ponieważ dokładnie 10 dnia tego miesiące Drake zawita do sal kinowych.

Jest to niezwykle bliska data, ponieważ warto przypomnieć, że pracę nad filmową adaptacją gry zostaną rozpoczęte dopiero na początku przyszłego roku, a do tego wszystkiego wciąż nie znamy obsady, choć fani już snują domysły na temat tego, kto może dostać rolę Nathana Drake’a, jednakże wciąż brak oficjalnych informacji. Miejmy nadzieję, że już niedługo wszystko będzie jasne oraz, że data premiery filmu Uncharted nie zostanie przesunięta.

[dzięki- DualShockers]
Uncharted w formie pełnometrażowego filmu? Dlaczego nie!
Uncharted w formie pełnometrażowego filmu? Dlaczego nie!
Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na nowy trailer Far Cry’a 4!

Far Cry 4 to kolejna odsłona znanej i lubianej serii pierwszoosobowych strzelanin,...
Read More