Znamy datę premiery DLC Expedition do Titanfall

Titanfall to sieciowa strzelanina utrzymana w klimatach science fiction. Gra miała premierę w naszym kraju 13 marca, a trafiła na Xboksa One i Xboksa 360 oraz na komputery osobiste. Teraz ma otrzymać pierwsze DLC.

Pierwsze DLC do Titanfall pojawi się już niedługo. Czy wniesie do rozgrywki nową jakość?

No i nadszedł ten dzień, kiedy to wszyscy fani sieciowych strzelanin od Respawn Entertainment mogą otwierać portfele. Firma Electronic Arts poinformowała, że pierwsze DLC do Titanfall trafi do rąk graczy już 15 maja, czyli z dniem dzisiejszym. Nową zawartością, którą wniesie dodatek są trzy nowe mapy, Runoff, Swampland oraz War Games, które zaprezentowane zostały na oficjalnym zwiastunie. Złą wiadomością jest fakt, że w czwartek DLC pobrać będą mogli jedynie posiadacze wersji na komputery osobiste oraz na Xboksa One. Co z Xboksem 360? Na razie brak jakichkolwiek informacji.

Titanfall to sieciowa pierwszoosobowa strzelanina studia Respawn Entertaiment. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, a klimat przypomina ten rodem z filmów science- fiction. Podczas rozgrywki wcielamy się w żołnierzy, którzy mogą także przejmować kontrolę nad ośmiometrowymi mechami, które w grze zostały nazwane Tytanami. W bitwach w grze udział bierze maksymalnie 12 żywych graczy, podzielonych na dwie drużyny. Silnik na jakim działaTitanfall to zmodyfikowana wersja Source Engine.

More from Mikołaj Ciesielski

Sprawdźcie jak prezentuje się konsolowa wersja Wasteland 2

Wszyscy fani starych gier RPG i klimatów post- apokaliptycznych będą zachwyceni. Do...
Read More