Znamy datę premiery Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition na WiiU

Gra Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition miała premierę dnia 1 kwietnia tego roku na konsolę Microsoftu i Sony. tego dnia miała mieć również premiera gry na WiiU, lecz została ona przesunięta. Twórcy oznajmili, że pojawi się ona 10 kwietnia, czyli już jutro.


Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition pojawi się na platformie eShop w cenie 20 euro. Wszyscy mają nadzieję, że 10 kwietnia to ostateczna data premiery i nie zostanie ona znowu przesunięta przez twórców. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to posiadacze WiiU, dostęp do gry otrzymają ponad tydzień później od posiadaczy pozostałych platform.

Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition to usprawniona konwersja gry Batman: Arkham Origins Blackgate, która pojawiła się wyłącznie na konsolach przenośnych. Fabuła gry nie jest powiązana z Batman: Arkham Origins, ale jej akcja rozgrywa się na terenie więzienia Blackgate, które tytułowy Batman bada również podczas rozgrywki w Arkham OriginsBatman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition dostępny jest na Xboxa 360, PlayStation 3, PlayStation Vite, Nintedno 3DS, WiiU(10 kwietnia) oraz na komputery osobiste. Gra dostępna jest wyłącznie w wersji cyfrowej.

More from Mikołaj Ciesielski

Usługa TVii niebawem zostanie wyłączona

Jak każda konsola ósmej generacji, taki i Wii U posiada serwis telewizyjny....
Read More