Znamy datę ostatniego epizodu The Walking Dead: Season Two

Ostatni odcinek drugiego sezonu The Walking Dead otrzymał oficjalną datę premiery. Finał historii poznamy już w przyszłym tygodniu.

The Walking Dead składa się z dwóch sezonów, po kilka odcinków każdy. Gry niedługo trafią na PlayStation 4 oraz Xbox One.
The Walking Dead składa się z dwóch sezonów, po kilka odcinków każdy. Gry niedługo trafią na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Kierownictwo studia Telltale Games poinformowało, że ostatni odcinek drugiego sezonu The Walking Dead pojawi się w dystrybucji cyfrowej w przyszłym tygodniu. Będzie to epizod wieńczący drugi sezon przygodowej gry studia Telltale, który otrzymał bardzo ciekawy zwiastun promocyjny.

Ostatni odcinek nosi nazwę No Going Back i zadebiutuje na platformie Steam z dniem 26 sierpnia. Dzień później gra będzie już dostępna na konsolach stacjonarnych oraz PlayStation Vita. Z dniem 28 sierpnia tytuł zostanie umieszczony w ofercie sklepu AppStore. 

Drugi sezon The Walking Dead głównie koncentruje się na losach młodej Clementine. Musi ona radzić sobie w świecie opanowanym przez krwiożercze zombies. Na swojej drodze spotyka wielu różnych bohaterów, którzy okazują się być jej sprzymierzeńcami oraz wrogami. Historia jest rozwijana z odcinka na odcinek, a wszyscy fani oczekują właśnie ostatniego epizodu, celem rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z losem Clementine i jej przyjaciół.

Pamiętajmy o tym, że gra została niejako zapowiedziana w wersjach na konsole nowej generacji. W sieci nie tak dawno pojawiły się informacje na temat ceny gry na konsolę PlayStation 4. Czekamy na więcej nowinek w tej sprawie. Poniżej możecie rzucić okiem na pięciominutowy zwiastun No Going Back.

Written By
More from Patryk

Sony stara się wyjaśnić podwyżkę cen abonamentu PlayStation Plus

Firma Sony zdecydowała się podnieść cenę abonamentu PlayStation Plus. Teraz tłumaczy swoje...
Read More