Znamy datę ostatniego epizodu The Walking Dead: Season Two

Ostatni odcinek drugiego sezonu The Walking Dead otrzymał oficjalną datę premiery. Finał historii poznamy już w przyszłym tygodniu.

The Walking Dead składa się z dwóch sezonów, po kilka odcinków każdy. Gry niedługo trafią na PlayStation 4 oraz Xbox One.
The Walking Dead składa się z dwóch sezonów, po kilka odcinków każdy. Gry niedługo trafią na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Kierownictwo studia Telltale Games poinformowało, że ostatni odcinek drugiego sezonu The Walking Dead pojawi się w dystrybucji cyfrowej w przyszłym tygodniu. Będzie to epizod wieńczący drugi sezon przygodowej gry studia Telltale, który otrzymał bardzo ciekawy zwiastun promocyjny.

Ostatni odcinek nosi nazwę No Going Back i zadebiutuje na platformie Steam z dniem 26 sierpnia. Dzień później gra będzie już dostępna na konsolach stacjonarnych oraz PlayStation Vita. Z dniem 28 sierpnia tytuł zostanie umieszczony w ofercie sklepu AppStore. 

Drugi sezon The Walking Dead głównie koncentruje się na losach młodej Clementine. Musi ona radzić sobie w świecie opanowanym przez krwiożercze zombies. Na swojej drodze spotyka wielu różnych bohaterów, którzy okazują się być jej sprzymierzeńcami oraz wrogami. Historia jest rozwijana z odcinka na odcinek, a wszyscy fani oczekują właśnie ostatniego epizodu, celem rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z losem Clementine i jej przyjaciół.

Pamiętajmy o tym, że gra została niejako zapowiedziana w wersjach na konsole nowej generacji. W sieci nie tak dawno pojawiły się informacje na temat ceny gry na konsolę PlayStation 4. Czekamy na więcej nowinek w tej sprawie. Poniżej możecie rzucić okiem na pięciominutowy zwiastun No Going Back.

Written By
More from Patryk

Sid Meier’s Starships, czyli nowa gra twórców Civilization

Twórcy gier z serii Civilization zapowiedzieli właśnie nowy projekt o nazwie Sid...
Read More