Znamy datę kolejnych beta testów The Crew na konsolach ósmej generacji

The Crew to gra samochodowa z otwartym światem, za którą odpowiedzialne jest studio Ivory Tower oraz firma Ubisoft. Do sieci trafiły informacje dotyczące beta testów na konsolach ósmej generacji.

The Crew pozwala graczom na zwiedzenia całych Stanów Zjednoczonych.

Premiera The Crew zaplanowana jest na grudzień, jednakże twórcy postanawiają przeprowadzać beta testy. Beta najnowszej produkcji Ubisoftu miała już miejsce na komputerach osobistych oraz pod koniec września na konsolach ósmej generacji. Do sieci trafiły informacje dotyczące kolejnych beta testów gry na PlayStation 4 i Xboksie One, które będą miały miejsce od 6 do 10 listopada.

Każdy chętny, który chciałby jeszcze przed premierą sprawdzić The Crew może zapisać się do testów beta tutaj. Warto jednak wspomnieć, że gracze z Ameryki Północnej, którzy złożyli już zamówienie na grę udział w owych testach mają zagwarantowany. Będą to prawdopodobnie ostatnie testy The Crew zwłaszcza, że finalna wersja gry ma trafić do sprzedaży na początku grudnia.

The Crew zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 2 grudnia tego roku.

[dzięki- http://www.gamezone.com/news/the-crew-closed-beta-dates-announced-for-xbox-one-and-ps4]

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Porównanie wersji bety Destiny na PlayStation 3 i PlayStation 4

Destiny jest pierwszoosobową strzelaniną, za którą odpowiedzialne jest studio Bungie. Gra utrzymana...
Read More