Zestaw czterech gier z serii Far Cry pojawi się w lutym

The Wild Expedition, kompilacja wszystkich części serii Far Cry, już w lutym trafi na półki sklepowe, dokładnie w dziesiątą rocznicę wydania pierwszej części gry!

Far-Cry-3-banner

Far Cry jest jedną z ważniejszych serii, które wykrystalizowały się na przestrzeni ostatniej dekady. Na konsolach poprzedniej generacji debiutowało legendarne Far Cry, dzięki któremu mogliśmy wybrać się do ciepłych krajów, a dokładniej do dżungli, aby powalczyć o życie. Fani serii z pewnością będą zadowoleni, gdyż Far Cry: The Wild Expedition składać się będzie z Far Cry Classic, Far Cry 2, Far Cry 3 oraz samodzielnego dodatku Far Cry 3: Blood Dragon. Francuski potentat rynkowy poinformował, że gra pojawi się 14 lutego w sprzedaży. Cenę ustalono na poziomie 29.99 funtów, co dotyczy klasycznego, pudełkowego wydania, ale również Far Cry Classic dostępne będzie poprzez Xbox Live albo PlayStation Network – cena to 7.99 funta. 

Co ciekawe, Far Cry Classic jest odświeżoną, podciągniętą do dzisiejszych standardów, pierwszą odsłoną gry. Projekt wnosił do branży sporo nowości i cechował się sandboxowym podejściem do prezentowania wydarzeń na ekranie. Rozgrywane na bardzo rozległym i zróżnicowanym terenie zadania nie są z góry narzucone, to gracz decyduje gdzie i kiedy się uda, w jaki sposób dotrze do wyznaczonych miejscówek. W tamtych czasach, gdy debiutował Far Cry, największą zaletą była sztuczna inteligencja wrogów, którzy starali się utrudniać nam życie na wszystkie, dostępne sposoby. Poniżej możecie rzucić okiem na okładkę rzeczonej kolekcji – kompilacja obowiązkowa, dla każdego fana strzelanin!

far cry art

 

Written By
More from konadmin

Flagowy okręt Nintendo

Sklep Nintendo to dwa piętra szczęścia każdego fana konsol. Koszulki, czapki, portfele,...
Read More