Zdjęcie finalnej wersji urządzenia Steam Controller

Firma Valve zdecydowała się udostępnić ostateczną wersję kontrolera Steam na imprezie GDC 2015.

Platforma Steam to jedna z wiodących form dystrybucji cyfrowej na rynku.
Platforma Steam to jedna z wiodących form dystrybucji cyfrowej na rynku.

Games Developers Conference 2015 to źródło wiedzy na wiedzy na wiele tematów, nie tylko nowe gry są tam zapowiadane, ale również całkiem interesujące urządzenia. Firma Valve przywiozła na konferencję ostateczną wersję swojego Steam Controller.

Podczas konferencji niektórzy dziennikarze mieli okazję odwiedzić stanowisko Valve i osobiście sprawdzić Steam Controller w akcji. Wykonano oczywiście zdjęcie kontrolera, który prezentuje się całkiem przyzwoicie. Redakcje mające styczność z urządzeniem chwalą jego wykonanie, ergonomię oraz przyzwoity wygląd.

Steam Controller charakteryzują dwa panele dotykowe, które służą również za przyciski (np. kierunkowe). Wygląda to dość kosmicznie, ale jak się okazuje, sprawdza się znakomicie. Oczywiście urządzenie jest wyposażone dodatkowo w dwa triggery, dwa przyciski typu bumper oraz dwa dodatkowe przyciski z tyłu obudowy. Valve zdecydowali się wesprzeć panele dotykowe umieszczając na kontrolerze również tradycyjną gałkę analogową.

Steam Controller ma zadebiutować na rynku już w listopadzie w cenie 49, 99 dolara. Poniżej możecie rzucić okiem na zdjęcie urządzenia wykonane przez redakcję Polygon.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/04/steam-controller-pc-steam-machine/]

Ostateczna wersja Steam Controllera. Podoba się Wam?
Ostateczna wersja Steam Controllera. Podoba się Wam?
Written By
More from Patryk

The Evil Within – zwiastun z rozgrywką z Tokyo Games Show

Studio Bethesda przygotowało dla nas nową zajawkę gry The Evil Within z...
Read More