Zbliża się premiera F1 2014, jest i nowy trailer

W sieci opublikowano nowy zwiastun F1 2014 podsumowujący najlepsze momenty sezonu F1. Gra pojawi się na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych.

F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.
F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.

W związku ze zbliżającą się premierą gry F1 2014, jej twórcy ze studia Codemasters udostępnili właśnie nowy materiał wideo. Jest to kompilacja najlepszych momentów tego sezonu. Sezon 2014 Formuły 1 jest jednym z najbardziej emocjonujących od lat, razem z nowymi wspaniałymi pojazdami, nowymi zasadami, torami i tabelą pełną młodych zawodników. W pewnym stopniu sami gracze będą mogli doświadczyć tego wszystkiego na własnej skórze, właśnie za sprawą premiery F1 2014.

Tegoroczne bolidy mają podwyższony moment obrotowy, który dodaje pojazdom mocy i szybkości. Zostało to odtworzone w grze tak dokładnie, że odczuwa się przypływ mocy bolidu niemal w momencie otwarcia przepustnicy podczas startu.

A dla tych, którzy lubią prawdziwe wyzwania przygotowano opcję wyłączenia asysty gry, co kreuje wymagające, ale satysfakcjonujące doświadczenie manipulacji i kontroli dodatkowej mocy bolidu, co mogliśmy obserwować w tym sezonie.”wyjaśnia Lee Mather, główny projektant gry.

Tytuł pojawi się na rynku 17 października i będzie dostępne na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W przyszłym roku firma Codemasters przedstawi nowy tytuł z serii na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

W 2015 roku firma Codemasters przedstawi nowy tytuł z serii na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra pojawi się w środku sezonu 2015, gracze będą więc mieli dostęp do cyfrowych aktualizacji, zgodnie z bieżącym stanem drużyn i występujących co tydzień zawodników.

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – ponad pół godzinny filmik z rozgrywką

Ekipa CD Projekt RED opublikowała w sieci obszerną prezentację gry Wiedźmin 3:...
Read More