Zawrotna prędkość i zapowiedź nowych dodatków DLC do DriveClub

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat dodatków DLC do gry wyścigowej DriveClub, która dostępna jest na konsoli PlayStation 4.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Firma Evolution Studios opublikowała w sieci teaser dotyczący kolejnych samochodów w formie DLC, które zostaną dołączone do gry w lutym. Autorzy gry zamieścili w sieci krótki gameplay, ale jakże efektowny. Twórcy wykręcili zawrotną prędkość 242 mp/h za kierownicą sportowego SSC Ultimate Aero TT.

Auto nie zostało oficjalnie potwierdzone przez twórców, co więcej, autorzy udostępnili gameplay z widokiem FPP, ale nie z kokpitu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują właśnie na SSC Ultimate Aero TT, jako pierwszy dodatkowy samochód, który zostanie udostępniony w lutym.

Warto pochylić się nad tą marką, szczególnie za sprawą jej historii. Jest to samochód produkowany przez firmę Shelby SuperCars ze Stanów Zjednoczonych. Auto jest jednym z najszybszych na świecie – toteż wykręca niesamowitą prędkość 242 mp/h na niniejszym gameplayu.

DriveClub dostępne jest tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Gra debiutowała na rynku pod koniec zeszłego roku, otrzymała średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 71 punktów.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/11/driveclubs-first-february-dlc-car-roars-at-242-mph-is-probably-the-ssc-ultimate-aero-tt/]

Written By
More from Patryk

BioWare prezentuje, jak pracuje się nad sesjami motion-capture

Na Twitterze podzielono się informacjami na temat przeprowadzanych sesji motion-capture w siedzibie...
Read More